O blogu

Ponad wszystko, ponad siebie 

 

Autorka: Aranel
Typ opowiadania: fanfiction (Harry Potter)
Beta: April Rove 


Opis:
Troje młodych ludzi. Rodzina czystej krwi. 
Trwa wojna z Lordem Voldemortem. Świat niedługo pogrąży się w chaosie, a oni będą musieli zmierzyć się z największymi wrogami – strachem i nienawiścią. Nikt ich nie pyta o zdanie, nikt nie da im drugiej szansy. 
Evan Rosier i jego kuzynostwo będą musieli szybko dorosnąć. I podążyć ścieżką, którą im wyznaczono...

Cytat przewodni:
„Wiele w życiu mu­simy. Ale nie mu­simy czy­nić zła. A jeśli ja­kaś siła, ja­kiś strach, zmusza nas do czy­nienia zła, to nie zmu­si nas do te­go, byśmy te­go zła chcieli. Tym bar­dziej nie zmu­si nas do te­go, abyśmy trwa­li w tym chce­niu. W każdej chwi­li możemy wznieść się po­nad siebie i zacząć wszys­tko od nowa.” Józef Stanisław Tischner

 
W opowiadaniu pojawiają się postacie wymyślone przeze mnie i doklejone do świata stworzonego przez J.K. Rowling w sposób mniej lub bardziej udany. :)
Pomysł na opowiadanie przyszedł nagle. Niechciany. Bo, tak naprawdę, czasy pierwszej wojny z Voldemortem nigdy mnie aż tak nie interesowały, a poza tym historia, która pojawiła mi się przed oczami, odbiegała zasadniczo od moich dotychczasowych wytworów wyobraźni.
Dlaczego założyłam tego bloga? Chyba dlatego, że chcę sobie coś udowodnić. Że potrafię coś zrobić od początku do końca (haha, dobry żart), konsekwentnie dążyć do celu, pomimo przeszkód - takich jak brak czasu na przykład.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz